k lepším zítřkům

PENĚZI — O NÁS

Jsme Jarek a Víťa

Berem to osobně — oba jsme prošli několika fázemi života. Někdy bylo peněz málo, jindy dostatek. Pár lidem jsme ukázali cestu. A řekli jsme si, že je čas předat znalosti i vám a společně udělat svět jiným, lepším.

Jarek Kala

Certifikovaný poradce — prošel známýmí poradenskmi firmami jako AWD, SwissLife, Chytrý Honza a Freedom aby zjistil, že kvalita je v rozporu s množstvím. A tlak na uzavření obchodu není vždy prospěšný. Proto dnes hledá cesty jak se s klienty více zblížit a být jim parťák do nepohody. Pomáhá mu v tom dlouholetá zkušenost, vlastní poradenská firma i přímé napojení na banky a pojišťovny. Pro Jarka je projekt Penězi cestou jak najít Mirka Dušína ve financích.

jarek@penezi.cz
+420 724 511 481
www.jarekkala.cz

Víťa Válka

Designer uživatelského zážitku — po dvaceti letech podnikání jako freelancer se pustil do vlastních projektů s jedním společným jmenovatelem — dělat lidem radost. Ve financích je samouk, přesto ovlivnil svými články, rozhovory a školením mladé podnikatele u nás. Baví ho finanční sebeřízení a experimentuje s investicemi všeho druhu. Penězi pro něj velkou výzvou. Hledá cesty jak změnit lidem pohled na finanční poradenství.

vita@penezi.cz
+420 608 705 644
www.vitavalka.cz

Ve financích a podnikání jsme jako ryba ve vodě

Akciové a další investice

Máme vlastní zkušenosti se všemi, více než dvaceti, oblíbenými investičními platformami jako je Conseq, Amundi, Cyrrus, J&T Banka. Ale současně experimentujeme s novými nástroji a hledáme nové příležitosti a lepší cesty. U žádné investice vás nežádáme o poplatky předem, platíte průběžně až službu dostanete.

Drahé kovy

Rádi pro vás zprostředkujeme bezpečný nákup mincí i slitků — jak stříbrných tak zlatých. Máme po ruce vždy spolehlivého distributora s nejnižším rozdílem nákupní a prodejní ceny. Ale současně takového, u kterého máme záruku spolehlivosti a udržení vaší důvěry.

Nemovitosti

Vyjednáme lepší cenu kupované nemovitosti. Zajistíme pro vás technickou prohlídku, kontrolu nebo vytvoření smluv a třeba i hypotéku. Jednoduše pro vás pohlídáme veškeré finanční toky tak, aby byly dodrženy podmínky smlouvy o úschově a další náležitosti. 

Poskytujeme poradenství k investičnímu nákupu nemovitostí a celkové efektivity. Jarek jich už takto koupil pro své klienty desítky a sám jich několik vlastní.

Hypotéky a financování

Zajistíme pro vaše bydlení výhodný hypotéční úvěr, či úvěr ze stavebního spoření, spotřebitelský úvěr, nebo pomůžeme s podnikatelským financováním. Oslovujeme všechny banky a vyjednáváme s nimi o úrokové sazbě. Daří se nám například, že banka nevyžaduje pojištění osoby svázat s úvěrem (skýtá to několik výhod) a přitom úroková sazba zůstane zachovaná.

Úrazové pojištění s odměnou

Děláme to jinak. Formou návodných otázek společně odhalíme vaše potřeby (co a na kolik má mít pojištěno). A na míru vašich představ připravíme návrhy všech českých pojišťoven. Upřímě — toto jsme zatím neviděli dělat žádného poradce, protože je to příliš pracné. A co víc, v rámci naší odměny či vracečky na životko vám odevzdám určitou část provize jako bonus navíc.

Všechna další pojištění

Jarek je kvalifikovaným poradcem s ověřením u ČNB a tak jsme připraveni vám poskytnout veškeré druhy pojistek — od pojištění osob, pojištění aut, domu, bytu, domácnosti, odpovědnosti, dětí, kočka psa, rybičky, lamy, klokana, zkrátka co si jen vymyslíte.

Investiční rumy

Jako rumový ambasador je Jarek zkušený znalec tohoto třtinového nápoje. Nejen že na vaší akci rádi zajistíme prezentaci karibských rumů a řízenou rumovou degustaci, ale můžeme se pobavit i o tom jak do limitovaných edicí rumů a dalších alkoholických nápojů investovat.

Kamarád jednatele

Jako kamarád jednatele stojíme na vaší straně. Máme společný zájem jako jednatel. Dokážeme pomoci s tím co s firmou souvisí — od založení firmy, právním poradenstvím, účetnictvím, finančním řízením, ale hlavně s nalezením vize společnosti, zlepšením motivace zaměstnanců, zvýšením kultury společnosti a také s vyvážením práce a osobního života. Víťa i Jarek jsou jednateli několika vlastních společností a mají zkušenosti v Česku i zahraničí.

A co dál?

Zkoumejte svět financí s námi bez nátlaku a závazků

Kalkulačky a tipy na Penězi připravujeme pro vás. Jsme kluci co se rádi učí novému. A to na co příjdem s vámi sdílíme. Jdete do toho s námi?

DEJME SE DO TOHO

Bavme se o penězích

Vylepšíme vaše finance.

Získávejte tipy na investice a úspory, my vaší důvěry nezneužijeme.