k lepším zítřkům

VRACEČKA PROVIZE Z POJIŠTĚNÍ

Peníze nazpět z pojistky

☘️ NEMÁTE ÚRAZOVKU? POSTAVTE SI JI DLE SVÝCH POTŘEB
 — váš bonus

Pojistka vás výjde levněji než na srovnávači. Cena úrazového pojištění je daná poskytující pojišťovnou a je vždy stejná. Nad to vám vrátíme část naší provize. Vy máte výhodnější cenu a nám přispějete na provoz.

VÝHODY V ČÍSLECH

VRACEČKA PRŮMĚRNĚ

2.460 Kč

VYŘÍDÍME ZA

5 dní

POJIŠŤOVEN

9

Pojistku jde dělat lépe — nejde o měsíční platbu a výši krytí. Ty hrají roli jen z části. Klíčové je, jestli s vámi pojistku uzavře člověk, který porozumí vašim potřebám, aniž by se mu v očích při tom točily dolarovky nebo jestli se do nastavení vrhnete sami. Je v tom kus etiky a staromódního přístupu. Podle nás je to správná cesta.

Nejlépe, když si uvědomíme k čemu pojištění je. Mělo krýt případné ztráty vašich přijmů. Nečekejte, že na pojistce zbohatnete. Pojišťovna statisticky dostane vždy více než vyplatí vám. Vy si jen platíte za klidný spánek.

— Jarek Kala

Srovnáme každou nabídku

Našli jste jinde výhodnější cenu či podmínky? Jsme připraveni nabídnout je u stejné pojišťovny také a nebo připravit alternativní možnosti a doporučení.

SPOLEHLIVÉ POJIŠŤOVNY

100+ vraceček už vyplaceno

Jan Služebník — Brno

Pojištění mi nikdy nešlo. Ale s Jarkem Kalou to najednou šlo. Férového kamaráda, který dokázal přečíst moji životní situaci a nehrál žádné pojišťovácké divadlo jsem nečekal. A těch pár tisíc navíc mě také potěšilo.

Martin Žampach — Praha

Pojištění mi nikdy nešlo. A to až do chvíle, kdy jsem poznala Jarka Kalu. Férového gentlemana, který dokázal přečíst moji životní situaci a nehrál žádné divadlo. Cítím se teď ve větším bezpečí. A ten kus provize nazpět mě samozřejmě také potěšil.

Petr Hušák — Praha

Kluci mají opravdu přehled. Perfektně zjistili moje potřeby a navrhli řešení, co se mi líbí. A hlavně, do ničeho mě netlačili. Pro mě to bylo bez práce a navíc dostanu kus peněz zpět.

Michal Černý — Praha

Penězi se ozvali bleskově, proběhla schůzka online. Myšlenka vracečky se mi zdá pro klienta fajn a zároveň je transparentní, co se děje s penězi. Vidím i dobrou příležitost na férový affiliate marketing.

Jan Staněk — Rousínov

Pojištění mi nikdy nešlo. A to až do chvíle, kdy jsem poznala Jarka Kalu. Férového gentlemana, který dokázal přečíst moji životní situaci a nehrál žádné divadlo. Cítím se teď ve větším bezpečí. A ten kus provize nazpět mě samozřejmě také potěšil.

Jak vracečka funguje?

Jsme v tom spolu

Vracečka má svoje pravidla — tím, že získárte vracečku z uzavřeného pojištění nebo jiných produktů jsme na stejné lodi. Pojďme si říct co je potřeba pohlídat.

Vracečka je část provize, kterou platí pojišťovna nebo banka finančnímu poradci za nově uzavřenou smlouvu. Taková provize se však vrací, pokud je daná smlouva vypovězena předčasně, tedy dříve než za 5 let. A tak je dobré si říci, že stejné pravidlo platí i mezi Penězi a tebou. Na druhou stranu, změna pojišťovny má jednoduché řešení — stačí, když změnu budeš řešit opět s Penězi. Pak nic nevracíš a provize ti zůstává. Na tuto vzájemnou dohodu spolu uzavřeme jednoduchou smlouvu.

ČNB

Schváleno Českou národní bankou — pojištění a produkty, které na Penězmi máme, podléhají regulaci ČNB. My přidáváme etické normy, které bychom si přáli vidět u všech poskytovatelů.

DALŠÍ VRACEČKY PŘIPRAVUJEME

Cashback z finančních produktů

Pojistky s vracečkou

Nám v Penězi uděláš radost, když ti budeme moci zajistit pojistění a úvěry. Není to podmínka. Nenutíme, chápem. Fanouškům Penězi vracíme část získané provize a zbytek jde na náš provoz. Běžně dostaneš jednotky tisíc korun za pojistku.

Investování

BUDE

Nemovitosti, fondy, akcie, drahé kovy, půjčky nebo kryptoměny. V každém oboru víme na koho se obrátit. Nastíníme ti vztah rizik a výnosů. Nejsme spekulanti ani střelci od pasu. Sami se učíme neustále.

Tvoje parta

BUDE

Spojujeme osobnosti finančního světa s každým kdo chce mít svoji finanční budoucnost pod kontrolou. Diskuze přes Discord přináší denně inspiraci.

Tipy a postupy

BUDE

To nejdůležitější ze světa osobních financí publikujeme textem i videem v tipech. Řešíme jak vyzrát na pasti finančních institucí, jak optimalizovat cashflow a využít příležitostí, které za to stojí.

Upozorňovač

BUDE

Zvládejte platit daně své závazky a hlídat si příjmy. Zařídí to snadno ovladatelný upozorňovač. Pravidelné i jednorázové finanční operace už vám neuniknou. Penále nenaroste.

Financování

BUDE

Privátní financování a úvěry za výhodných podmínek. Poraďte se s lidmi, kteří z vás nechtějí stáhnout kůži, ale hledají udržitelné řešení s dobrými východisky pro obě strany.

Právě vznikáme, pojďte budovat finanční vědění s námi