k lepším zítřkům

PENÍZE PRO VÁS ZA ÚRAZOVÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Spočítejte si vaši odměnu

☘️ NEMÁTE ÚRAZOVKU? POSTAVTE SI JI DLE SVÝCH POTŘEB
 — váš bonus

Pojistka vás výjde levněji než na srovnávači. Cena úrazového pojištění je daná poskytující pojišťovnou a je vždy stejná. Nad to vám vrátíme část naší provize. Vy máte výhodnější cenu a nám přispějete na provoz.

VÝHODY ŽIVOTKA S ODMĚNOU

ODMĚNA PRŮMĚRNĚ

4.500 Kč

VYŘÍDÍME ZA

5 dní

MÁME POJIŠŤOVEN

9

SPOLEHLIVÉ POJIŠŤOVNY

Pojistku jde dělat lépe — nejde o měsíční platbu a výši krytí. Ty hrají roli jen z části. Klíčové je, jestli s vámi pojistku uzavře člověk, který porozumí vašim potřebám, aniž by se mu v očích při tom točily dolarovky nebo jestli se do nastavení vrhnete sami. Je v tom kus etiky a staromódního přístupu. Podle nás je to správná cesta.

Nejlépe, když si uvědomíme k čemu pojištění je. Mělo krýt případné ztráty vašich přijmů. Nečekejte, že na pojistce zbohatnete. Pojišťovna statisticky dostane vždy více než vyplatí vám. Vy si jen platíte za klidný spánek.

— Jarek Kala

Srovnáme každou nabídku

Našli jste jinde výhodnější cenu či podmínky? Jsme připraveni nabídnout je u stejné pojišťovny také a nebo připravit alternativní možnosti a doporučení.

16+ odměn už vyplaceno

Jan Služebník — Brno

Pojištění mi nikdy nešlo. Ale s Jarkem Kalou to najednou šlo. Férového kamaráda, který dokázal přečíst moji životní situaci a nehrál žádné pojišťovácké divadlo jsem nečekal. A těch pár tisíc navíc mě také potěšilo.

Martin Žampach — Praha

Pojistka na život a úrazy je citlivá a důvěrná věc. Čekal jsem roky než najdu někoho, komu můžu věřit a kdo by ji postavil pro mě. Jarek a Víťa mi padli přímo do rány. A klaplo to.

Petr Hušák — Praha

Kluci mají opravdu přehled. Perfektně zjistili moje potřeby a navrhli řešení, co se mi líbí. A hlavně, do ničeho mě netlačili. Pro mě to bylo bez práce a navíc dostanu kus peněz zpět.

Vlastimil Blažek — Brno

Jsem obchodník a tak moc oceňuju, že se Jarek se mnou podělil o provizi a je na mé straně ve všech věcech co se pojištění a financí týkají. Vracečka potěšila!

Martin Čermák — Rousínov

Chtěl jsem mít jistotu, že budu pojištěný dobře a k tomu jsem od Jarka, mého kamaráda dostal ještě několik tisíc navíc. Za mě je to skvělá nová služba.

Jak ta odměna funguje?

Jsme v tom spolu

Odměna, nebo chcete-li, vracečka má svoje pravidla — tím, že získárte odměnu z uzavřeného pojištění nebo jiných produktů jsme na stejné lodi. Pojďme si říct co je potřeba pohlídat.

Odměna je vaše část provize, kterou platí pojišťovna nebo banka finančnímu poradci za nově uzavřenou smlouvu. Taková provize se však vrací, pokud je daná smlouva vypovězena předčasně, tedy dříve než za 5 let. A tak je dobré si říci, že stejné pravidlo platí i mezi Penězi a vámi. Na druhou stranu, změna pojišťovny má jednoduché řešení — stačí, když změnu budete řešit opět s Penězi. Pak nic nevracíte a provize vám zůstává. Na tuto vzájemnou dohodu spolu uzavřeme jednoduchou smlouvu.

ČNB

Schváleno Českou národní bankou — pojištění a produkty, které na Penězmi máme, podléhají regulaci ČNB. My přidáváme etické normy, které bychom si přáli vidět u všech poskytovatelů.

DALŠÍ ODMĚNY PŘIPRAVUJEME

Cashback z finančních produktů

Pojistky s vracečkou

Nám v Penězi uděláš radost, když ti budeme moci zajistit pojistění a úvěry. Není to ale podmínka. Nenutíme, chápem. Fanouškům Penězi vracíme část získané provize a zbytek jde na náš provoz. Běžně dostanete jednotky tisíc korun zpět.

Investování

BUDE

Nemovitosti, fondy, akcie, drahé kovy, půjčky nebo kryptoměny. V každém oboru víme na koho se obrátit. Nastíníme vám vztah rizik a výnosů. Nejsme spekulanti ani střelci od pasu. Sami se neustále učíme.

Vaše parta

BUDE

Spojujeme osobnosti finančního světa s každým kdo chce mít svoji finanční budoucnost pod kontrolou. Diskuze se zkušenými odborníky přináší inspiraci a šetří vaše peníze.

Tipy a postupy

BUDE

To nejdůležitější ze světa osobních financí publikujeme textem i videem v tipech. Řešíme jak vyzrát na pasti finančních institucí, jak optimalizovat cashflow a využít příležitostí, které za to stojí.

Upozorňovač

BUDE

Zvládejte platit daně své závazky a hlídat si příjmy. Zařídí to snadno ovladatelný upozorňovač. Pravidelné i jednorázové finanční operace už vám neuniknou. Penále nenaroste.

Financování

BUDE

Privátní financování a úvěry za výhodných podmínek. Poraďte se s lidmi, kteří z vás nechtějí stáhnout kůži, ale hledají udržitelné řešení s dobrými východisky pro obě strany.

Vylepšíme vaše finance.

Získávejte tipy na investice a úspory, my vaší důvěry nezneužijeme.