k lepším zítřkům

OPATRNOST PŘEDEVŠÍM

Časté dotazy

Pokud jde o svět peněz, buďte extrémě opatrní až paranoidní. Je to prostředí, kde najdete zástupy uctívačů nesmyslů, nebe plné letadel, láně různých pyramid. A vůbec je nejeden projekt sprostý podvod.

O projektu Penězi

Co je projekt Penězi zač?

Myšlenka postavit místo, kde budeme moci předávat své zkušenosti se zrodila na lodi, někdy na úsvitu světové pandemie. Zakladatelé Jarek a Víťa mají dlouholeté zkušenosti se správou vlastních peněz, s vlastním podnikáním i investováním. A současně jsou nezávislí. Nestojí za nimi ani investiční skupina ani nejasné zájmy.

Jak poznám, že nejste sprostý podvod?

Máme-li být upřímní, poznáte to těžko. Dokud nás nebudete znát osobně, ale jen přes internet nebo přes své přátele, nemáte jistotu. A my to plně respektujeme. Náš web není investičním poradcem ani doporučením, konečné rozhodnutí musíte udělat sami. Nejlépe po znalé úvaze, a dobrém průzkumu trhu. Nicméně pokud vám na Penězi cokoliv neštymuje, dejte vědět a proberem to, nebo vysvětlíme naše pohnutky.

Jaké máte plány do budoucna?

Penězi je mladá myšlenka a mladý projekt. Začínáme opatrně, ale plány máme velké. Naším hlavním cílem je hledat v divokém moři finančního poradenství férovější, otevřenější, srozumitelnější cestu jak vám pomoci ochránit své finance a pomoci jim růst.

Odměna za úrazové pojištění

Chcete si pojistku postavit sami a získat cashback?

Na pojištění je nejdůležitější abyste správně stanovili limity pojistné ochrany. Výběr pojišťovny pak už provedeme společně. Z jakékoliv pojišťovny vám pak vrátíme část provize.

3—4 měsíce zpět z ročního pojistného na ruku. To jde?

Hlavní je, že se s vámi podělíme o provizi, kterou platí pojišťovna všem poradcům. Pro vás to bude tak 3 až 4 měsíce pojistného nazpět. Je to od nás jednorázový bonus, který dostanete, když s Penězi vydržíte alespoň 5 let. Pojistku můžete měnit, pojišťovnu taky, ale její zrušení, nebo převedení na jiného poradce, dříve než za 5 let, znamená pro vás nutnost vrátit tento bonus, protože my jej vracíme pojišťovně také.

Jak je to s cenami od pojišťoven, jsou různé?

Každá pojišťovna má svůj ceník úrazového pojištění, ale ten je pro všechny pevný. Nejde o to jestli vám pojistku dodá pojišťovna přímo, nebo si ji sjednáte přes poradce či srovnávač. Cena bude od dané pojišťovny vždy stejná. To co vám však pojišťovna nedá je vracečka z provize.

Jak si správně nastavím výši odškodění?

Tento proces je poměrně důležitý, zkuste si prosím uvědomit kolik peněz byste potřebovali v těch nejtíživějších situacích. Naše kalkulačka Vám s tím může hodně pomoci.

Z čeho se ta odměna získá?

Jde o část provize pro pojišťovacího poradce, kterou si většina nechá celou, ale my se s vámi o ni podělíme. Pojišťovny aktuálně platí provize vysoké a nám na provoz stačí méně. Jsou to tedy peníze nazpět, které normálně dostane obchodník, poradce nebo zůstanou v pojišťovně.

Umíte udělat i protinabídku současné pojistky pro srovnání?

Samozřejmě, pošlete nám ji na email vracecka@penezi.cz a my se pokusíme najít lepší řešení. Tím, že nejsme vázaní na jednu pojišťovnu, dokážeme celkem zajímavě kouzlit.

Nabídky pojišťoven připraví nějaký robot či srovnávač?

Vůbec ne. Děláme to ručně. Máme tým zkušených finančních poradců a jsme vaše oči v nabídkách a smlouvách pojišťoven. Trh průběžně sledujeme a rozumíme tomu co děláme. I když je to někdy velká výzva, při všech těch změnách podmínek pojišťoven. Na základě naší kalkulačky pro vás umíme vytvořit poptávky na pojišťovny a na míru připravit konkrétní nabídky za které následně ručíme.

Je to složité? Rádi vám napíšeme či zavoláme.

Dejte nám na sebe kontakt a my se do 2 pracovních dnů ozveme s dalším postupem.
Ptejte se — +420 724 511 481 nebo pište — vracecka@penezi.cz

DEJME SE DO TOHO

Bavme se o penězích

Vylepšíme vaše finance.

Získávejte tipy na investice a úspory, my vaší důvěry nezneužijeme.